Przejdź do zawartości

Mobilny parkomat z Flowbird

Jak działa mobilne płacernie za parking z Flowbird?

Flowbird to usługa  dla kierowców, która umożliwia wnoszenie opłat za parking w strefach płatnego parkowania i na parkingach za pomocą aplikacji mobilnej lub strony www. Cała taryfa parkingowa zapisana jest w aplikacji. Podajesz numer rejestracyjny, wybieracz czas parkowania i metodę płatności i już. Każde parkowanie możesz wcześniej zakończyć lub w dowolnym momencie przedłużyć zgodnie z polityka cenową parkingu lub miasta.

Skąd kontrolerzy lub strażnicy miejscy wiedzą, że zapłaciłem za parking z Flowbird ?

Drużyny kontrolerskie posiadają urządzenia mobilne za pomocą, których sprawdzają czy dany pojazd posiada wniesioną opłatę parkingową. Identyfikują kierowców po numerach rejestracyjnych. Nie musisz drukować bieltu parkingowego ale niektóre miasta wymagają byś oznaczył pojazd naklejką lub kartą z napisem Flowbird. Chcesz sprawdzić historię parkowania lub otrzymać naklejkę? Wejdź na: https://my.flowbirdapp.com

Czy płatność mobilna jest bezpieczna ?

Tak płatności z aplikacji Flowbird cechują się wysokim bezpieczeństwem. Nasz system płatności posiada certyfikację organizacji Payment Card Industry (PCI DSS) - najwyższy standard bezpieczeństwa płatności internetowych.

.

Jakie są koszty usługi ?

Pobranie aplikacji jest bezpłatne. Flowbird otrzymuje wynagrodzenie od organizatora strefy płatnego parkowania lub właściciela parkingu.

Czy może korzystać z Flowbird w każdym mieście?

Aplikacja automatycznie rozpoznaje Twoją pozycję dzięki sygnałowi GPS Twojego urządzenia i informuje Cię, czy możesz użyć flowbird do opłacenia parkingu. Możesz też ręcznie wskazać miasto i parking i rozpocząć parkowanie przebywając w innej lokalizacji. Do tej pory wdrożyliśmy flowbird w setkach miast na całym świecie. Przejdź na stronę "Nasze lokalizacje", aby sprawdzić, gdzie usługa jest dostępna. Wdrożenie aplikacji flowbird odbywa się za zgodą zainteresowanych gmin, jeśli Twoje miasto nie jest wyposażone, nie wahaj się skontaktować się z nami, aby nas o tym poinformować! Stale poszukujemy nowych miast, w których moglibyśmy wdrożyć naszą usługę mobilnych płatności za parkowanie.

Jakie są korzyści z parkowania za pomocą aplikacji flowbird?

Nadal zastanawiasz się, jaki jest interes w opłacaniu parkowania za pomocą aplikacji flowbird? Oszczędzaj pieniądze, płacąc tylko za dokładny czas postoju! Oszczędzaj  również czas płacąc zdalnie bez szukania parkomatu. Z flowbird otrzymasz powiadomienie o kończącej się sesji parkingowej i unikniesz mandatu.

Flowbird App icon

Pobierz aplikację dla iOS i Android

Skip to content