Przejdź do zawartości

Parkowanie w mieście Dębica

  • Nie szukaj drobnych ani parkomatu - masz parkomat w telefonie
  • Płać z dowolnego miejsca - unikaj opłat dodatkowych
  • Rozliczaj rzeczywisty czas parkowania bez przepłacania

Płać aplikacją za parkowanie w mieście Dębica!

Dlaczego korzystać z aplikacji Flowbird ?
Nasza aplikacja używa geolokokalizacji dzięki czemu podpowie Ci czy i w jakiej strefie płatnego parkowania się znajdujesz.  Wybierz czas parkowania i ustaw powiadomienie o kończącej się opłacie by nie martwić się o opłaty dodatkowe. Każde trwające parkowanie możesz skrócić* lub przedłużyć w dowolnym momencie.

Po zakończonym parkowaniu bilet znajdziesz w aplikacji w zakładce Historia skąd możesz pobrać potwierdzenie parkowania na swój telefon lub komputer. Kontrolerzy w mieście Dębica mogą za pomocą swoich urządzeń mobilnych sprawdzić ważność Twojego biletu parkingowego w czasie rzeczywistym. Nie musisz drukować paragonu jako dowodu zapłaty.

Dobrą praktyką jest oznaczenie swojego samochodu naklejką Flowbird - niektóre miasta mogą tego nawet wymagać. Wydrukuj naklejkę stąd lub napisz na kartce papieru Flowbird i zostaw za przednią szybą.

Pobierz darmową aplikację i płać za rzeczywisty czas postoju

* Możliwość skracania parkowania zależy od taryfy parkingowej. Nie jest możliwe skrócenie parkowania, które jest równe opłacie minimalnej funkcjonującej w Twoim mieście.


    Flowbird App icon

    Pobierz aplikację dla iOS i Android

    Skip to content