Przejdź do zawartości

Usługi Flowbird Mobile Hub

Usługi Flowbird Mobile Hub to usługi dodatkowego działające w niektórych krajach UE. Do usług tych można zaliczyć

Przypomnienia SMSUsługa informowania za pomocą wiadomości SMS, że masz transakcję parkingową w toku lub, że Twoja transakcja wkrótce wygaśnie.

Usługa nie jest realizowana w Polsce

Opłata transakcyjnaZapewnia Lokalnemu Dostawcy Usługowemu (w Polsce: Flowbird Polska Sp. z o.o.) zwrot kosztów transakcji instrumentami płatniczymi tam gdzie wynagrodzenie od administratora strefy płatnego parkowania lub parkingu jest bardzo niskie.

Opłata wynosi:

Szczecin: 5% nie mniej niż 0,35 PLN od transakcji

Kraków: 6% nie mniej niż 0,35 PLN od transakcji

Opole: 5% nie mniej niż 0,35 PLN od transakcji

Sopot: 5% nie mniej niż 0,35 PLN od transakcji

Gdańsk: 5% nie mniej niż 0,35 PLN od transakcji

Częstochowa: 5% nie mniej niż 0,20 PLN od transakcji

Rzeszów: 1% nie mniej niż 0,15 PLN od transakcji

Kołobrzeg: 5% nie mniej niż 0,20 PLN od transakcji

Zielona Góra: 5% nie mniej niż 0,20 PLN od transakcji

Bydgoszcz: 5% nie mniej niż 0,20 PLN od transakcji

FlexUmożliwia dostęp do Usług i Produktów Kolaknego Centrum Usługowego lub Dostawcy Zewnętrznego w modelu abonamentowym (opłaty parkingowe i za inne usługi i produkty są pobierane raz w miesiącu a nie z góry). Pakiet działa w Holandii,  Belgii i Polsce (tu tylko dla klientów firmowych). Za korzystanie z pakietu FLEX DZ pobiera opłaty (proporcjonalne i stałe) doliczane do kwoty opłaty parkingowej.
BasicUmożliwia dostęp do Usług i Produktów Lolaknego Centrum Usługowego lub Dostawcy Zewnętrznego w modelu abonamentowym (opłaty parkingowe i za inne usługi i produkty są pobierane raz w miesiącu a nie z góry. Pakiet działa w Holandii,  Belgii, Niemczech i Polsce (tu tylko dla klientów firmowych) Cechuje się pobieraniem opłaty zmiennej od każdej transakcji parkingowej lub stałej od liczby użytkowników. Wysokość opłat określa każdy DZ za pomocą cennika na swojej stronie internetowej
UnlimitedUmożliwia dostęp do Usług i Produktów Lolaknego Centrum Usługowego lub Dostawcy Zewnętrznego w zakresie parkowania w kraju zamieszkania na terenie Unii Europejskiej za opłatą abonamentową, pobieraną co tydzień lub co miesiąc, umożliwiającą dokonywanie nieograniczonej liczby transakcji. W opłacie abonamentowej nie uwzględniono opłat za rezerwacje parkingu.  Usługa działa min w Holandii.
Skip to content