Przejdź do zawartości

Jak oszczędzać na parkowaniu dzięki Flowbird dla firm

Dzięki rozwiązaniu Flowbird dla firm, ułatwisz zarządzanie wydatkami i podróżami swoich pracowników.

Jak ułatwić zarządzanie wydatkami związanymi z parkowaniem?

Wszystkie bilety parkingowe są rejestrowane i zapisane cyfrowo na koncie użytkownika w aplikacji lub na platformie internetowej. W każdej chwili możliwe jest pobranie biletu parkingowego, dzięki specjalnej funkcji wyszukiwania transakcji. Raz w miesiącu generujemy zbiorcze podsumowanie płatności i fakturę.

Jak zarządzać flotą pojazdów i użytkownikami ?

Flowbird dla firm pozwala na połączenie jednego lub więcej kont "użytkowników" z firmowym kontem "administratora". Wszystkie bilety parkingowe są przypisane są do jednego konta, a Administrator może przeglądać i pobierać raporty dotyczące parkowania wszystkich  użytkowników.
Administrator może także:

  • zarządzać listą pojazdów i przypisać do nich jednego lub więcej użytkowników
  • zezwolić użytkownikom na zarządzanie ich własną listą pojazdów.

 

Jak wygląda zarządzanie rozliczeniami usług parkingowych?

Rozwiązanie flowbird pozwala na zarządzanie operacjami parkingowymi w cyklu dwutygodniowym lub miesięcznym. Administrator konta może zarządzać wszystkimi fakturami za bilety parkingowe. Możliwe jest również upoważnienie wszystkich lub części kont użytkowników do zarządzania ich własnym rozliczeniami.  Rozwiązanie firmy flowbird konsoliduje wszystkie wygenerowane bilety parkingowe i zapewnia jedną fakturę dla większej wygody Dostępne metody płatności to karta bankowa, polecenie zapłaty lub konto przedpłacone (w przygotowaniu).

 

Jak ograniczyć ryzyko nadużyć w korzystaniu z Flowbird dla firm?

Dzięki rozwiązaniu flowbird nie ma ryzyka nadużyć z korzystania usługi w celu prywatnym.  Administrator może ograniczyć korzystanie z usługi dla każdego powiązanego konta użytkownika do określonego przedziału czasu (np tylko 9:00-17:00), dnia kalendarzowego lub obszaru geograficznego.

Czy możliwe jest automatyczne rozpoczynanie i  kończenie parkowania?

Rozwiązanie flowbird dla firm może być połączone z funkcjonującymi rozwiązaniami telematycznymi w Twoich pojazdach.  Flowbird dostarcza także własne rozwiązanie podłączane do gniazda diagnostycznego (ODBII) lub gniazda 12V. Rozwiązanie to pozwala na automatyczne uruchomienie płatności za parkowanie, gdy jest to konieczne i zatrzymanie biletu, gdy pojazd ponownie ruszy.

Flowbird App icon

Pobierz aplikację dla iOS i Android